Kontakt Oslo Silketrykk

Her finner du telefon, mobil og e-post til nøkkelpersoner
Oslo Silketrykk AS

Adresse

Skoglistubben 21
1470 Lørenskog

Telefon

+47 23 14 14 50

E-post

post@oslo-silketrykk.no

6 + 12 =

Christine Sjølie

Daglig leder
+47 92 85 35 25
christine@oslo-silketrykk.no

Jarle S. Sandsbråten

Salg
+47 48 32 08 81
jarle@oslo-silketrykk.no

Heidi Jensen

Salg
+47 98 02 47 70
heidi@oslo-silketrykk.no

Jesper Skogsberg

Konstruktør
+47 40 39 88 62
jesper@oslo-silketrykk.no

Sissel Sjølie Nielsen

Økonomi/Admin.
+47 92 44 73 40
sissel@oslo-silketrykk.no

Solfrid A. Rognerud

Prepress
+47 97 16 88 28
solfrid@oslo-silketrykk.no

0/5 (0 Reviews)

Abonnér på vårt nyhetsbrev

Bli med på vårt nyhetsbrev og motta nyttig informasjon fra Oslo Silketrykk.

Samtykke

Takk for at du abonnerte på vårt nyhetsbrev!

Share This