Kontakt Oslo Silketrykk

Her finner du telefon, mobil og e-post til nøkkelpersoner
Oslo Silketrykk AS

Adresse

Skoglistubben 21
1470 Lørenskog

Telefon

+47 23 14 14 50

E-post

post@oslo-silketrykk.no

6 + 4 =

Christine Sjølie

Daglig leder
+47 92 85 35 25
christine@oslo-silketrykk.no

Jarle S. Sandsbråten

Salg
+47 48 32 08 81
jarle@oslo-silketrykk.no

Heidi Jensen

Salg
+47 98 02 47 70
heidi@oslo-silketrykk.no

Jesper Skogsberg

Konstruktør
+47 40 39 88 62
jesper@oslo-silketrykk.no

Sissel Sjølie Nielsen

Økonomi/Admin.
+47 92 44 73 40
sissel@oslo-silketrykk.no

Solfrid A. Rognerud

Prepress
+47 97 16 88 28
solfrid@oslo-silketrykk.no

Oslo Silketrykk AS

Skoglistubben 21
1470 Lørenskog

Bestill gratis prøve

Ønsker du å bestille ny displayløsning, gaveeske eller emballasje?

Ved bestilling av opplag, kan du bestille en gratis prøve som du kan se og kjenne på før vi printer selve opplaget.

Registrer deg i skjemaet ved siden av, og vi tar kontakt med deg for oppsett av dummy.

Vi setter stor pris på om du samtidig vil bekrefte at vi kan sende deg nyhetsbrev om aktuelle produkter og nyheter i fremtiden. Huk av for at du ønsker å motta nyhetsbrev, og du vil få tilsendt nyhetsbrev med relevant informasjon til din bedrift.

 

Bestillingsskjema

0/5 (0 Reviews)
Share This